MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFECIE ROZSTAWNEJ!!!

W Postominie odbyły się mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w sztafecie rozstawnej (4x100m i sztafecie szwedzkiej) chłopców i dziewcząt. W sztafecie szwedzkiej chłopców bardzo dobrze spisali się uczniowie ze SP Niemica w składzie: Witek, Socha, Gryciuk i Pytel którzy zajęli II miejsce . Wygrała SP 3 Sławno , trzecie SP Pieszcz. Na miejscach 4-6 sklasyfikowano szkoły z Ostrowca, Lejkowa i Postomina. W kategorii dziewcząt wygrała ponownie SP 3 Sławno drugie miejsce SP Staniewice a trzecie SP Niemica w składzie: Wagner, Buchar M., Dziubak, Strzelecka. Na miejscach 4-6 sklasyfikowano szkoły z Lejkowa, Ostrowca i Postomina.

W sztafecie 4×100 m chłopców najlepsza okazała się SP Lejkowo, drugie SP Niemica : Babirecki, Żurowski, Maj i Pawliczuk trzecie miejsce SP Postomino . Na miejscach 4-6 sklasyfikowano szkoły z SP 3 Sławno, Korlino, Ostrowiec.

W kategorii dziewcząt 4×100 najlepsza okazała się sztafeta SP 3 Sławno drugie miejsce SP Postomino trzecie SP Lejkowo . Na miejscach 4-6 sklasyfikowano szkoły z Niemicy , Ostrowca, Korlina.

Każda z drużyn otrzymała dyplomy a za miejsce na podium puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe Sławno.