TRZECIAKI W SIECI

Wirtualny świat, który tworzą komputery nie jest obcy uczniom klas trzecich. W tym roku szkolnym młodzi informatycy uczyli się między innymi posługiwać programem graficznym, edytorem tekstu, korzystać z wyszukiwarki.

Zdobyli wiadomości o zasadach bezpiecznego korzystania z internetu.

Ostatnio trzecioklasiści zostali twórcami reklam.

W grupach opracowali reklamowe plakaty, a niektórzy z nich przygotowali prezentację reklamowanych produktów. Powstały ciekawe, oryginalne filmiki informujące o zaletach produktu.

Film pt. “Kolekcja PPAWO” wymyśliły, nagrały i zmontowały uczennice klasy III b: Amelia Golik, Patrycja Janta – Lipińska, Patrycja Babirecka, Wiktoria Skoczylas, Aleksandra Waśko.

W klasie III a powstał filmik pt.”Jedynka” dzięki  Oliwii Romankiewicz i Lenie Dędze.

Filmik “Piramida zdrowia” zaprezentowały: Danusia Jędrzejewska i Aleksandra Łysko.

Do pracy nowoczesnymi  technikami zachęcały – Ela Skuratowicz i Ania Augustyniak – Sikora.