KONKURSY WIELKANOCNE

W przeddzień ferii świątecznych rozstrzygnięto ogłoszone wcześniej konkursy związane z tradycjami wielkanocnymi.

Nagrodami i dyplomami obdarowano dzieci, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszy stroik świąteczny zorganizowany przez p. Kamilę Choinę, p. Monikę Kruszewską i p. Krzysztofa Stelmaka.

Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań plastycznych uczniów, inspirowanych zwyczajami i tradycjami Świąt Wielkanocnych.

Uczniowie wykonali 40 stroików wielkanocnych, które  zostały wyeksponowane na wystawie w szkole.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali dyplomy, słodkie upominki oraz  nagrody rzeczowe.

Laureaci konkursu:

Hanna Kruszewska kl . IB – I Miejsce

Amelia Golik kl. IIIB – II Miejsce

Bianka Pawlos kl. IIB – III Miejsce

Wyróżnienia:

Julia Romankiewicz kl. „O”

Kacper Rybak kl. IIA

Krzysztof Rychel kl. IA

Kornelia Wirkus kl. VIA

Oliwia Romankiewicz kl. IIIA

Klaudia Jagodzińska kl. V

Jakub Orzechowski kl. IA

Wyłoniono również zwycięzców konkursu na palmę wielkanocną, a nagrody, które wręczała pani Krystyna Pawłowska otrzymali: Jakub Szpreniec, Marta Kobryń, Julia Giś, Nikola Buchar.

Konkurs na pisankę wielkanocną, w którym I miejsce zdobyli wszyscy uczestnicy zaproponowała i zorganizowała p. Elżbieta Gaik.

Uhonorowano również zwycięzców powiatowego  konkursu “Znam swój kraj”, w którym wzięli udział i zwyciężyli trzej uczniowie klasy III b: Aleksandra Waśko, Mateusz Małysz, Michał Kowalczuk. Z ich sukcesu cieszą się  wychowawczynie klas trzecich – Ela Skuratowicz i Ania Augustyniak – Sikora.

Wielkie gratulacje !!!