REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach 21 i 22 marca odbyły się w naszej szkole Rekolekcje Wielkopostne, które prowadził Ksiądz Proboszcz  Józef Turkiel. Pierwszego dnia rekolekcji uczniowie przeżywali przygotowaną przez członków Szkolnego Koła Caritas pod kierownictwem pani katechetki  Krystyny Pawłowskiej „żywą” drogę krzyżową, w której odpowiednio ucharakteryzowani uczestnicy, wcielający się w różne postacie, odtwarzali kolejne stacje drogi Jezusa na Kalwarię.

Drugi dzień kończył rekolekcje Mszą Świętą, podczas której wiele osób przystąpiło do spowiedzi i Komunii Świętej. Po mszy rozstrzygnięto konkurs wielkanocny uwieńczony nagrodami. Podziękowanie księdzu i  błogosławieństwo końcowe na radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego zakończyło naszą uroczystość.