Zabawa karnawałowa

to taniec, zabawa

to rytm, który przenika,

gdy płynie muzyka…

Pod hasłem “Karnawałowy piątek” przebiegało taneczne spotkanie uczniów i nauczycieli w Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Niemicy. O godzinie 9,00 wszystkich ze(prze)branych powitała elegancka dama –  Iwona Nowak – Gancarz i zaprosiła do wspólnej zabawy !!!

Wszyscy wytwornie poprzebierani

wchodzą na parkiet rozradowani.

Uwaga! -wchodzą piłkarze i kibice,

wampir, czarodziej i mistrz kierownicy.

Ale się pięknie poprzebierali.

Są policjanci z piratami.

Białe śnieżynki i myszki Miki

skaczą kociaki przy dźwiękach muzyki.

Gromadę biedronek też gościliśmy,

ach, nie żałuję, że tu przyszliśmy.

Wszędzie balony i rozet zwoje.

Były księżniczki no i kowboje

Spotkaliśmy również młode talenty,

kilka piosenkarek i instrumenty.

Jedną cechą się WSZYSCY wyróżniali

CUDNIE SIĘ BAWILI I BYLI WSPANIALI!!!

W prowadzeniu zabawy pomagali nam – pani Małgorzata Zielińska  i dwoje cudownych klownow zwanych Kuleczkami. W nielicznych przerwach między tańcami, zabawami i konkursami raczyliśmy się słodkim poczęstunkiem i napojami. Takie karnawałowe szaleństwo ogarnęło dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów pierwszego etapu edukacji.

Uczniowie klas IV – VI równie pięknie przebrani i gotowi do zabawy spotkali się na szkolnym holu i pod okiem, a raczej pod ręką DJ od miksowania muzyki, bawili się w rytm zaproponowanych  kroków tanecznych zumby i czekolady.

Zarówno młodsi, jak i starsi doczekali się oczywiście Mikołaja, który szczodrze obdarował każdego z nich.