Ferie zimowe w szkole

FERIE ZIMOWE W SZKOLE

Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci. Jak co roku w naszej szkole odbyło się wiele ciekawych zajęć.

Prowadzone były  zajęcia kulinarne – dzieci  piekły gofry oraz pizzę, przygotowywały sałatkę owocową oraz zapoznały się z zasadami  savoir-vivre dekoracją stołu oraz prawidłowe rozkładanie naczyń i sztućców.

Dużą atrakcją dla uczniów był wyjazd do Multikina w Koszalinie na filmie “Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”, który sprawił wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Odbywały się również zajęcia plastyczne i zajęcia manualne „Moje wymarzone ferie”, „Kartka Walentynkowa”, Motyle przestrzenne, zabawa kolorową masą solną, zabawa plasteliną.

Uczniowie brali również aktywny udział w zabawach  sprawnościowych w kąciku zabaw “Radosna Szkoła”, grali w piłkarzyki, w ping-ponga oraz grali na komputerze i w kalambury.

Uczniowie chętnie korzystali z zaproponowanych form aktywności.

Wszystkim uczestnikom ferii dopisywał dobry humor i nie opuszczał ich ani na moment. Czas spędzony wspólnie z rówieśnikami pozostanie na długo w naszej pamięci!

Zajęcia prowadziły panie: Kamilla Choina, Marta Wiącek, Krzysztofa Kowalczuk, Anna Bartosik-Mikulska.