SP Niemica II w powiecie

SP NIEMICA II W POWIECIE!!!

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niemicy w mistrzostwach powiatu w drużynowym tenisie stołowym, który odbyły się w Zespole Szkół w Pieszczu.  Zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęły wysokie  II miejsca.

SP Niemica (Kacper Hencel, Jan Szuplak, Szymon Żurowski) pokonali kolejno SP 1 Sławno 3:2, SP Lejkowo 3:0 i doznali porażki z późniejszym zwycięzcą SP 3 Sławno 2:3. Startowały 4 szkoły. Zwyciężyła SP 3 Sławno druga SP Niemica , trzecie SP 1 Sławno i czwarte SP Lejkowo.

W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się szkoła z SP Pieszcz, drugie miejsce dla SP Niemicy ( Klaudia Dziubak, Oliwia Strzelecka), trzecie miejsce SP 1 Sławno, czwarte SP Lejkowo i piąte SP 3 Sławno. Dziewczęta z Niemicy pokonały SP 1 Sławno 3:0, SP 3 Sławno 3:2, Lejkowo 3:2 i przegrały z SP Pieszcz 0:3.